Hayallerinizdeki Düğünü Gerçeğe Dönüştürüyor

The Marmara Esma Sultan, Boğaz’a nazır yemyeşil bahçesi, denizden gelişe imkan tanıyan iskelesi

AŞK-İLİŞKİLER Hit: 2425 / Yorum: 0 / 9 Ağustos 2014 13:56
Hayallerinizdeki Düğünü Gerçeğe Dönüştürüyor
-A +A

Açık mekanda 1000 kişilik oturma düzeni ve 3000 kişilik kokteyl kapasitesi ile düğünlerinizi ayrıcalıklı kılıyor


Yeni evlenecek çiftlerin hayatlarının en özel anlarını unutulmaz kılacak güzellikteki boğaz manzarası, salonu ve hizmetiyle çiftlerin rüyalarındaki düğünü gerçeğe dönüştürüyor.
 
The Marmara Esma Sultan bu özel günde profesyonel ekibiyle düğün öncesinde ve düğün sırasında çiftlerin yanlarında yer alıyor. Düğün gününde gelin ve damadın yardıma ihtiyaç duydukları konular ve talepler doğrultusunda sürekli yanlarında yer alacak Ziyafet Satış Yetkilisi ile Nedime, çifti memnun etmeyi kendilerine misyon ediniyorlar.

The Marmara Esma Sultan düğün paketinin içerisinde yer alacak hizmetlerden biri olan düğün yemeği ve pastasını dünyaca ünlü ‘Ziyafetlerin Sihirbazı’ ünvanını kazanmış executive Şef Rudolf Van Nunen hazırlayacak.

Yeni evlenecek çiftler için hazırlanan, hafızalardan silinmeyecek şıklıktaki bu düğün paketininin içinde yalının exclusive kullanımı yanı sıra gelin ve damat için yalının bahçesindeki köşkte özel hazırlanma odaları ile düğün gecesi The Marmara Taksim’in muhteşem boğaz manzaralı balayı süitinde konaklama imkanı da dahildir.

 

Haberin Galerisi
Facebook'ta paylaş butonu
Print
Yorum Yap
Yorumunuz
1000

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...

Facebook Yorumları
Çok Okunanlar
Çok Yorumlananlar
Hava Durumu
Hava Durumu
Yükleniyor...